Stamboom Dullemen » Geziena Hendrika (Sien) van DULLEMEN (1913-)

Persoonlijke gegevens Geziena Hendrika (Sien) van DULLEMEN 


Gezin van Geziena Hendrika (Sien) van DULLEMEN

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Geziena Hendrika (Sien) van DULLEMEN?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Geziena Hendrika (Sien) van DULLEMEN

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Geziena Hendrika (Sien) van DULLEMEN

Geziena Hendrika (Sien) van DULLEMEN
1913-


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 26 oktober 1913 lag tussen 6,8 °C en 19,1 °C en was gemiddeld 13,2 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 1,2 uur zonneschijn (12%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1913: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,1 miljoen inwoners.
    • 25 februari » Oprichting van voetbalclub AGOVV.
    • 15 april » Oprichting van de Colombiaanse voetbalclub Independiente Medellín.
    • 14 mei » In Haarlem wordt het Frans Hals Museum geopend.
    • 29 mei » In Parijs gaat het ballet Le Sacre du printemps van Igor Stravinsky in première.
    • 24 augustus » Oprichting van de Paraguayaanse voetbalclub Club Rubio Ñú.
    • 12 december » De Mona Lisa wordt teruggevonden in Florence, twee jaar nadat het doek uit het Louvre was gestolen.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1911 » Mahalia Jackson, Amerikaans gospelzangeres († 1972)
  • 1912 » Don Siegel, Amerikaans filmregisseur († 1991)
  • 1913 » Netty Simons, Amerikaans componiste, muziekproducent en muziekredacteur († 1994)
  • 1914 » Adriaan de Groot, Nederlands psycholoog († 2006)
  • 1915 » Joe Fry, Brits autocoureur († 1950)
  • 1915 » Ray Crawford, Amerikaans autocoureur († 1996)

Over de familienaam Van DULLEMEN


De publicatie Stamboom Dullemen is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Ton Deunhouwer, "Stamboom Dullemen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-dullemen/I3702.php : benaderd 8 januari 2026), "Geziena Hendrika (Sien) van DULLEMEN (1913-)".