Stamboom Dullemen » Adolph van RAESFELT

Persoonlijke gegevens Adolph van RAESFELT 

  • Hij is geboren CA_1615.
  • Beroep: kapitein.
  • Hij is overleden na _1646.

Gezin van Adolph van RAESFELT

Hij is getrouwd met Wilhelmina van BRONCKHORST.


huwelijkscontract: 11 september 1642 h. Hulsen

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. Willem van RAESFELT  ± 1615-????

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Adolph van RAESFELT?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Adolph van RAESFELT

Adolph van RAESFELT



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van RAESFELT


De publicatie Stamboom Dullemen is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Ton Deunhouwer, "Stamboom Dullemen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-dullemen/I33922.php : benaderd 12 januari 2026), "Adolph van RAESFELT".