Stamboom Dullemen » Alberdina RIEU (1895-1958)

Persoonlijke gegevens Alberdina RIEU 


Gezin van Alberdina RIEU

Zij is getrouwd met Gradus RUISBROEK.

Zij zijn getrouwd op 28 november 1917, zij was toen 22 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Alberdina RIEU?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Alberdina RIEU

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Alberdina RIEU


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 17 augustus 1895 lag rond de 18,4 °C. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 75%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
  • In het jaar 1895: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 24 maart » Bisschopswijding van Henricus van de Wetering, hulpbisschop van Utrecht, in de Sint Vituskerk te Hilversum.
    • 25 mei » Iers toneelschrijver en dichter Oscar Wilde wordt schuldig bevonden aan sodomie en moet voor twee jaar de gevangenis in.
    • 19 juni » In Valparaíso wordt de Chileense voetbalbond ("Federación de Fútbol de Chile") opgericht.
    • 11 juli » De Gebroeders Lumière vertonen een eerste film aan wetenschappers.
    • 26 juli » Huwelijk van Marie Sklodowska en Pierre Curie.
    • 27 november » Tijdens zijn bezoek aan de Zweeds-Noorse club in Parijs ondertekent Alfred Nobel zijn testament, zodoende wordt zijn gehele vermogen aangewend om na zijn dood de Nobelprijs in te (kunnen) stellen.
  • De temperatuur op 28 november 1917 lag tussen 8,4 °C en 11,5 °C en was gemiddeld 9,8 °C. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1917: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,5 miljoen inwoners.
    • 5 maart » Woodrow Wilson wordt beëdigd voor een tweede termijn als President van de Verenigde Staten
    • 31 maart » De Verenigde Staten nemen de Maagdeneilanden over na betaling van $25 miljoen aan Denemarken.
    • 15 april » Eerste uitgave van het tijdschrift Forbes ligt in de kiosk.
    • 23 mei » De gemeenteraad van De Bilt-Station (het tegenwoordige Bilthoven) bespreekt alternatieven voor de naam die te vaak verward wordt met De Bilt.
    • 7 juni » Nieuw-Zeelandse troepen vallen de beruchte "Messines Ridge" bij de Belgische plaats Wijtschate aan; de aanval duurt tot de 17de.
    • 26 juni » De eerste Amerikaanse troepen landen in Frankrijk.
  • De temperatuur op 8 december 1958 lag tussen 0,2 °C en 3,1 °C en was gemiddeld 1,4 °C. Er was 0,7 mm neerslag gedurende 0,5 uur. Er was 2,9 uur zonneschijn (37%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 13 oktober 1956 tot 22 december 1957 was er in Nederland het kabinet Drees III met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
  • Van 22 december 1957 tot 19 mei 1959 was er in Nederland het kabinet Beel II met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
  • In het jaar 1958: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 11,1 miljoen inwoners.
    • 4 januari » Spoetnik 1 valt na 92 dagen in de ruimte terug op aarde.
    • 7 januari » Laatste stoomlocomotief in reguliere dienst in Nederland.
    • 1 februari » Met een "Jupiter C"-raket lanceren de Amerikanen hun eerste kunstmaan, de "Explorer 1" (gewicht 14kg). De kunstmaan zal tot maart 1970 in een baan om de Aarde blijven.
    • 6 februari » Acht spelers van Manchester United verliezen het leven bij de vliegramp van München.
    • 13 mei » Vice-president Richard Nixon van de Verenigde Staten wordt in Caracas, Venezuela bijna gelyncht door een woedende menigte.
    • 24 mei » United Press en International News Service fuseren tot United Press International (UPI).


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1885 » Tim Ahearne, Brits atleet († 1968)
  • 1887 » Karl I van Habsburg, laatste keizer van Oostenrijk-Hongarije († 1922)
  • 1887 » Marcus Garvey, Jamaicaans burgerrechtenactivist († 1940)
  • 1893 » Mae West, Amerikaans actrice, toneelschrijfster en sekssymbool († 1980)
  • 1896 » Hendrik de Vries, Nederlands dichter en kunstschilder († 1989)
  • 1903 » Hans Kolfschoten, Nederlands politicus en burgemeester († 1984)

Bron: Wikipedia


Over de familienaam RIEU

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam RIEU.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over RIEU.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam RIEU (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Dullemen is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Ton Deunhouwer, "Stamboom Dullemen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-dullemen/I254232.php : benaderd 8 januari 2026), "Alberdina RIEU (1895-1958)".