Stamboom Dullemen » Christoffel van IJSSELSTEIN (????-< 1514)

Persoonlijke gegevens Christoffel van IJSSELSTEIN 

Bron 1
  • Hij is overleden voor 1514.

Gezin van Christoffel van IJSSELSTEIN


Kind(eren):

  1. Willem van IJSSELSTEIN  ????-< 1588 


Notities over Christoffel van IJSSELSTEIN

25. Christoffel van IJsselstein, in 1500 en 1505 vermeld als baljuw van St. Maartensdijk en Scherpenisse (Arch. Nass. Domeinraad), overl. voor 4 aug 1514, tr. NN. Repertorium op de lenen van de hofstede Arkel in het land van Arkel 1263-1650 - Gorinchem J.C. Kort, in "Ons Voorgeslacht" 1984. Nr. 17 - 100 beierse guldens jaarlijks op de tol van Gorinchem. 23-4-1501: Christoffel van IJsselstein, natuurlijke zoon, bij overdracht door Frederik, broeder van Egmond, graaf van Buren en Leerdam, raad en kamerling, zijn vader, LRK 122 c.Arkel fo. 18. 4-8-1514: Marcelis van Zegerscapelle voor Willem van IJsselstein nadat Christoffel, diens vader, 2 1/2 jaar terug op reis in dienst van de leenheer stierf, LRK 123 c.Arkel fo. 19v-21. 4-1-1588: Christoffel van IJsselstein bij dode van Willem, zijn vader, LRK 137 fo. 182-183. 9-8-1593: Mr. Gerard Hamel, advokaat bij het Hof van Holland, voor Maurits van IJsselstein bij dode van Christoffel, diens vader, LRK 138 fo. 169

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Christoffel van IJSSELSTEIN?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Christoffel van IJSSELSTEIN

Christoffel van IJSSELSTEIN
????-< 1514



Onbekend


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. http://www.kareldegrote.nl/Reeksen/ToonReeks.php?Reeks=208

Over de familienaam Van IJSSELSTEIN


De publicatie Stamboom Dullemen is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Ton Deunhouwer, "Stamboom Dullemen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-dullemen/I244568.php : benaderd 13 januari 2026), "Christoffel van IJSSELSTEIN (????-< 1514)".