Stamboom Dullemen » Egbertus Smit Sibinga (-1951)

Persoonlijke gegevens Egbertus Smit Sibinga 

  • Hij is geboren op 5_OKT_1871 in Groningen, Groningen, Nederland NL.
  • Beroep: werktuigkundig ingenieur.
  • Hij is overleden op 9 januari 1951 in Zeist (Utr) NL.

Gezin van Egbertus Smit Sibinga

Hij is getrouwd met Justine van LAWICK.Bron 1

Zij zijn getrouwd op 20 september 1912 te 's Gravenhage, Zuid-Holland, Nederland NL.


Kind(eren):



Notities over Egbertus Smit Sibinga

godsdienst: NH

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Egbertus Smit Sibinga?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Egbertus Smit Sibinga

Egbertus Smit Sibinga
-1951

1912

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. - NA 1915 Lawick

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 20 september 1912 lag tussen 3,7 °C en 14,8 °C en was gemiddeld 9,3 °C. Er was 8,7 uur zonneschijn (70%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1912: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
    • 14 februari » Arizona wordt de achtenveertigste staat van de Verenigde Staten.
    • 14 april » Kort voor middernacht loopt de Titanic tijdens haar eerste reis op een ijsberg.
    • 5 mei » Oprichting van de Oostenrijkse voetbalclub SV Ried.
    • 20 juli » De Amerikaanse zwemmer Duke Kahanamoku verbetert in Hamburg het wereldrecord op de 100 meter vrije slag tot 1.01,6. Het oude record (1.02,4) stond sinds 6 april van hetzelfde jaar op naam van de Duitser Kurt Bretting.
    • 8 oktober » De Eerste Balkanoorlog breekt uit.
    • 3 december » Einde van de eerste Balkanoorlog.
  • De temperatuur op 9 januari 1951 lag tussen -0,1 °C en 6,6 °C en was gemiddeld 4,2 °C. Er was 2,6 mm neerslag gedurende 1,9 uur. Er was 3,9 uur zonneschijn (49%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 7 augustus 1948 tot 15 maart 1951 was er in Nederland het kabinet Drees - Van Schaik met als eerste ministers Dr. W. Drees (PvdA) en Mr. J.R.H. van Schaik (KVP).
  • Van 15 maart 1951 tot 2 september 1952 was er in Nederland het kabinet Drees I met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
  • In het jaar 1951: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 10,2 miljoen inwoners.
    • 8 februari » Verheffing van de Apostolische prefectuur Banka en Billiton in Indonesië tot Apostolisch vicariaat Pangkal-Pinang.
    • 6 maart » Proces tegen Ethel en Julius Rosenberg begint
    • 2 juni » Encycliek Evangelii Praecones van Paus Pius XII over het bevorderen van het katholieke missiewerk.
    • 14 juli » Eerste Grand Prix-zege van het Formule 1-team van Scuderia Ferrari op het circuit van Silverstone
    • 16 juli » Troonsafstand van koning Leopold III der Belgen.
    • 21 september » Oprichting van de Boliviaanse voetbalclub Club Atlético Ciclón, gevestigd in de stad Tarija.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Smit Sibinga


De publicatie Stamboom Dullemen is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Ton Deunhouwer, "Stamboom Dullemen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-dullemen/I221082.php : benaderd 16 januari 2026), "Egbertus Smit Sibinga (-1951)".