Stamboom Dullemen » Franz Peter Johann Graf von Meran (-1949)

Persoonlijke gegevens Franz Peter Johann Graf von Meran 


Gezin van Franz Peter Johann Graf von Meran

Hij is getrouwd met Marie Prinzessin Von Und Zu Liechtenstein.Bron 1

Zij zijn getrouwd op 7 juni 1902 te Wien, Österreich.


Notities over Franz Peter Johann Graf von Meran

referentie: 37

godsdienst: rk

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Franz Peter Johann Graf von Meran?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Franz Peter Johann Graf von Meran

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Franz Peter Johann Graf von Meran


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. - http://pages.prodigy.net/ptheroff/gotha

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 7 juni 1902 lag tussen 8,7 °C en 16,6 °C en was gemiddeld 12,4 °C. Er was 5,5 uur zonneschijn (33%). Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1902: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,2 miljoen inwoners.
    • 6 maart » Real Madrid wordt opgericht.
    • 19 april » De pogrom van Chisinau.
    • 31 mei » Einde van de Tweede Boerenoorlog in Zuid-Afrika.
    • 23 juli » Oprichting van de Nederlandse voetbalclub SBV Excelsior.
    • 18 augustus » Oprichting van de Oostenrijkse omnisportvereniging Grazer AK.
    • 31 oktober » Voltooiing van de eerste telegraafkabel door de Stille Oceaan.
  • De temperatuur op 10 november 1949 lag tussen 6,4 °C en 12,0 °C en was gemiddeld 8,8 °C. Er was 1,3 mm neerslag gedurende 0,3 uur. Er was 4,1 uur zonneschijn (45%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 7 augustus 1948 tot 15 maart 1951 was er in Nederland het kabinet Drees - Van Schaik met als eerste ministers Dr. W. Drees (PvdA) en Mr. J.R.H. van Schaik (KVP).
  • In het jaar 1949: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,9 miljoen inwoners.
    • 19 februari » Ezra Pound krijgt de eerste Bollingen Prize in poetry (Bollingen prijs voor gedichten) van de Bollingen Foundation en de Yale-universiteit.
    • 18 april » De nieuwe Ierse republiek Eire/Erin verbreekt de banden met het Britse Gemenebest.
    • 23 augustus » De Presidentiële Raad wordt ingevoerd als collectief staatshoofd van Hongarije tot de afschaffing in 1986.
    • 12 september » Verkiezing van Theodor Heuss tot eerste bondspresident van West-Duitsland.
    • 26 november » De grondwet van India wordt aangenomen.
    • 15 december » West-Duitsland wordt deelnemer van het Marshallplan.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Von Meran


De publicatie Stamboom Dullemen is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Ton Deunhouwer, "Stamboom Dullemen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-dullemen/I208217.php : benaderd 23 januari 2026), "Franz Peter Johann Graf von Meran (-1949)".