Stamboom Dullemen » Johanna Maria Hubertina Scheen (± 1820-1889)

Persoonlijke gegevens Johanna Maria Hubertina Scheen 


Gezin van Johanna Maria Hubertina Scheen

Zij is getrouwd met Peter Heinrich Fitten.

Zij zijn getrouwd rond 1860 te Roermond (L) NL.Bron 2


Kind(eren):

  1. Antoinette Fitten  ± 1860-????

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johanna Maria Hubertina Scheen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Johanna Maria Hubertina Scheen

Johanna Maria Hubertina Scheen
± 1820-1889

± 1860
Antoinette Fitten
± 1860-????

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. - Hanno de Iongh - Oranje Bastaarden, een vademecum - oranje bastaarden - uitgeverij Aspekt, 2001
  2. - Hanno de Iongh - Oranje Bastaarden, een vademecum - oranje bastaarden - uitgeverij Aspekt, 2001

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 27 maart 1889 lag rond de 4,7 °C. Er was 3 mm neerslag. De winddruk was 38 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-noord-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 97%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 21 april 1888 tot 21 augustus 1891 was er in Nederland het kabinet Mackay met als eerste minister Mr. A. baron Mackay (AR).
  • In het jaar 1889: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 31 maart » De Eiffeltoren wordt ingehuldigd.
    • 3 april » De Staten-Generaal, in verenigde vergadering bijeen, verklaren de Nederlandse koning Willem III wegens ziekte buiten staat de regering waar te nemen.
    • 8 juli » Eerste editie van The Wall Street Journal.
    • 6 september » In Antwerpen ontploft de patroonfabriek Corvilain. Er vallen 95 slachtoffers.
    • 6 oktober » Opening van het cabaret de Moulin Rouge in Parijs.
    • 8 december » Op initiatief van Pim Mulier wordt de Nederlandse Atletiek en Voetbalbond, de voorloper van de KNVB, opgericht.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Scheen

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Scheen.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Scheen.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Scheen (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Dullemen is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Ton Deunhouwer, "Stamboom Dullemen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-dullemen/I205595.php : benaderd 18 januari 2026), "Johanna Maria Hubertina Scheen (± 1820-1889)".