Stamboom Dullemen » Jacoba (Jacoba Adriaansdr Jkvr. Van der) Does (1791-????)

Persoonlijke gegevens Jacoba (Jacoba Adriaansdr Jkvr. Van der) Does 


Gezin van Jacoba (Jacoba Adriaansdr Jkvr. Van der) Does

Zij is getrouwd met Mattheus Willem Rees.Bron 1

Zij zijn getrouwd op 27_OKT_1813 te Rotterdam, Zuid-Holland, Nederland NL.


Kind(eren):

  1. Mattheus Anne Rees  1814-1888 


Notities over Jacoba (Jacoba Adriaansdr Jkvr. Van der) Does

referentie: 33

onderwerp multimedia: JPEG C:\bk6\karel\Picture\DOES.JPG

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jacoba (Jacoba Adriaansdr Jkvr. Van der) Does?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jacoba (Jacoba Adriaansdr Jkvr. Van der) Does

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jacoba Does


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. - NA 1913 Does; - NP 1935 Rees

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 27 september 1791 lag rond de 9,0 °C. De wind kwam overheersend uit het noord-oosten. Typering van het weer: omtrent helder. Bron: KNMI
  • Erfstadhouder Prins Willem V (Willem Batavus) (Huis van Oranje-Nassau) was van 1751 tot 1795 vorst van Nederland (ook wel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden genoemd)
  • In het jaar 1791: Bron: Wikipedia
    • 17 februari » Eerst uitvoering van de 93ste symfonie van Joseph Haydn, de eerste van zijn 12-delige Londense symfonieënreeks.
    • 4 maart » Vermont wordt toegelaten als 14e staat in de VS. Het is de eerste staat na de 13 'oorspronkelijke' staten die bij de VS wordt toegevoegd.
    • 30 maart » Eerste definitie van de meter (in Parijs) als 1/10.000.000e deel van de afstand tussen de noordpool en de evenaar.
    • 3 mei » De eerste geschreven grondwet van Europa treedt in werking in Polen. (Poolse Grondwet van 3 mei 1791)
    • 22 augustus » Slaven komen in opstand op het eiland Hispaniola, waarmee het proces gestart wordt van de latere oprichting van Haïti en de Dominicaanse Republiek.
    • 15 december » De Amerikaanse Bill of Rights wordt aangenomen.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Does

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Does.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Does.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Does (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Dullemen is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Ton Deunhouwer, "Stamboom Dullemen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-dullemen/I201534.php : benaderd 13 januari 2026), "Jacoba (Jacoba Adriaansdr Jkvr. Van der) Does (1791-????)".