Stamboom Dullemen » Louise von Geyersberg (1768-1828)

Persoonlijke gegevens Louise von Geyersberg 


Gezin van Louise von Geyersberg

Waarschuwing Let op: Partner (Karl Friedrich von Baden-Durlach) is 40 jaar ouder.

Zij is getrouwd met Karl Friedrich von Baden-Durlach.Bron 3


onderwerp multimedia: JPEG C:\bk6\karel\Picture\hochberg2.jpg

Zij zijn getrouwd.


Kind(eren):

  1. Leopold Baden Durlach  1790-1852 
  2. Amalie von Baden  1795-1869 


Notities over Louise von Geyersberg

onderwerp multimedia: JPEG C:\bk6\karel\Picture\1768geye.jpg

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Louise von Geyersberg?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Louise von Geyersberg


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. - Parenteel van Walram van Nassau Laurenberg;; Parenteel van Walram van Nassau Laurenberg
  2. - Parenteel van Walram van Nassau Laurenberg;; Parenteel van Walram van Nassau Laurenberg
  3. - 0Mormonen op Internet - www.familysearch.org/Eng/Search/frameset_search.asp

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 26 mei 1768 lag rond de 13,0 °C. De wind kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Typering van het weer: donker. Bijzondere weersverschijnselen: wat dauw. Bron: KNMI
  • Erfstadhouder Prins Willem V (Willem Batavus) (Huis van Oranje-Nassau) was van 1751 tot 1795 vorst van Nederland (ook wel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden genoemd)
  • In het jaar 1768: Bron: Wikipedia
    • 24 juli » Willem Hendrik van Nassau-Saarbrücken wordt opgevolgd door zijn zoon Lodewijk.
    • 6 december » De eerste druk van de Encyclopædia Britannica verschijnt.
  • De temperatuur op 23 juli 1828 lag rond de 18,0 °C. De wind kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Typering van het weer: bui winderig. Bron: KNMI
  • De Republiek der Verenigde Nederlanden werd in 1794-1795 door de Fransen veroverd onder leiding van bevelhebber Charles Pichegru (geholpen door de Nederlander Herman Willem Daendels); de verovering werd vergemakkelijkt door het dichtvriezen van de Waterlinie; Willem V moest op 18 januari 1795 uitwijken naar Engeland (en van daaruit in 1801 naar Duitsland); de patriotten namen de macht over van de aristocratische regenten en proclameerden de Bataafsche Republiek; op 16 mei 1795 werd het Haags Verdrag gesloten, waarmee ons land een vazalstaat werd van Frankrijk; in 3.1796 kwam er een Nationale Vergadering; in 1798 pleegde Daendels een staatsgreep, die de unitarissen aan de macht bracht; er kwam een nieuwe grondwet, die een Vertegenwoordigend Lichaam (met een Eerste en Tweede Kamer) instelde en als regering een Directoire; in 1799 sloeg Daendels bij Castricum een Brits-Russische invasie af; in 1801 kwam er een nieuwe grondwet; bij de Vrede van Amiens (1802) kreeg ons land van Engeland zijn koloniën terug (behalve Ceylon); na de grondwetswijziging van 1805 kwam er een raadpensionaris als eenhoofdig gezag, namelijk Rutger Jan Schimmelpenninck (van 31 oktober 1761 tot 25 maart 1825).
  • In het jaar 1828: Bron: Wikipedia
    • 5 januari » De eerste editie van het Algemeen Handelsblad komt in Amsterdam van de persen.
    • 14 april » Eerste editie van Noah Websters woordenboek.
    • 22 mei » In Zeeland wordt begonnen met geregelde veerdiensten.
    • 26 mei » De mysterieuze Kaspar Hauser duikt op in Neurenberg.
    • 11 augustus » Ranavalona I wordt koningin van het Koninkrijk Madagaskar.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Von Geyersberg


De publicatie Stamboom Dullemen is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Ton Deunhouwer, "Stamboom Dullemen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-dullemen/I195422.php : benaderd 25 januari 2026), "Louise von Geyersberg (1768-1828)".