Stamboom Dullemen » Gaston (Lanau) Jhr. de Lambert (± 1595-????)

Persoonlijke gegevens Gaston (Lanau) Jhr. de Lambert 

  • Hij is geboren rond 1595 in F.
  • Beroep: heer van Esquiers, luitenant kolonel en ritmeester van een compagnie van 150 paarden ten dienste van graaf Hendrik van Nassau.

Gezin van Gaston (Lanau) Jhr. de Lambert

Hij is getrouwd met Elisabeth Toe Boecop.Bron 1

Zij zijn getrouwd in het jaar 1617.


Notities over Gaston (Lanau) Jhr. de Lambert

referentie: *-

beroep: 1620

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Gaston (Lanau) Jhr. de Lambert?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. - De ridderschap van de Veluwe - Ablaing: Veluwe

Over de familienaam De Lambert


De publicatie Stamboom Dullemen is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Ton Deunhouwer, "Stamboom Dullemen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-dullemen/I189779.php : benaderd 26 januari 2026), "Gaston (Lanau) Jhr. de Lambert (± 1595-????)".