Stamboom Dullemen » Elisabeth VERZIJL (1871-????)

Persoonlijke gegevens Elisabeth VERZIJL 


Gezin van Elisabeth VERZIJL

Zij is getrouwd met Willem de ZEEUW.

Zij zijn getrouwd op 29 augustus 1891 te s'Gravendeel, zij was toen 20 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Arie de ZEEUW  1891-???? 
  2. Dirk de ZEEUW  1893-????
  3. Pieter de ZEEUW  1895-1895
  4. Maria de ZEEUW  1896-1929
  5. Maaike de ZEEUW  1898-????
  6. Hendrik de ZEEUW  1900-1979
  7. Aart de ZEEUW  1903-
  8. Melis de ZEEUW  1905-1973

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Elisabeth VERZIJL?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Elisabeth VERZIJL

Elisabeth VERZIJL
1871-????

1891
Arie de ZEEUW
1891-????
Dirk de ZEEUW
1893-????

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 29 augustus 1891 lag rond de 16,6 °C. De winddruk was 4 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 80%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 21 april 1888 tot 21 augustus 1891 was er in Nederland het kabinet Mackay met als eerste minister Mr. A. baron Mackay (AR).
  • Van 21 augustus 1891 tot 9 mei 1894 was er in Nederland het kabinet Van Tienhoven met als eerste minister Mr. G. van Tienhoven (unie-liberaal).
  • In het jaar 1891: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 2 januari » Pim Mulier schaatst langs de elf Friese steden in een recordtijd van 13 uur.
    • 15 mei » Encycliek Rerum Novarum van paus Leo XIII over de sociale leer van de Rooms-Katholieke Kerk.
    • 16 juni » John Abbott wordt premier van Canada.
    • 21 augustus » In Nederland treedt het kabinet-Van Tienhoven aan, als opvolger van kabinet-Mackay.
    • 25 augustus » Thomas Alva Edison verwerft het patent op de 35mm-film.
    • 5 november » Marie Curie wordt aangesteld als docente fysica aan de Sorbonne – de eerste vrouw die ooit die positie bekleedde.

Over de familienaam VERZIJL

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam VERZIJL.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over VERZIJL.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam VERZIJL (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Dullemen is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Ton Deunhouwer, "Stamboom Dullemen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-dullemen/I1891.php : benaderd 9 januari 2026), "Elisabeth VERZIJL (1871-????)".