Stamboom Dullemen » Dirk Willems Brasser (± 1530-1608)

Persoonlijke gegevens Dirk Willems Brasser 


Gezin van Dirk Willems Brasser

(1) Hij is getrouwd met Livina Cornelisdr van Brouwershaven.Bron 1

Zij zijn getrouwd CA_1568.


Kind(eren):

  1. Cornelia Dirks Brasser  ± 1571-1624 


(2) Hij is getrouwd met Adriana Dirksdr. van Ylen.Bron 2

Zij zijn getrouwd op 4 augustus 1574 te Delft, Zuid-Holland, Nederland NL.


Kind(eren):

  1. Joost Dirksz Brasser  ± 1580-1653 
  2. Willem Dirksz Brasser  ± 1580-????
  3. Levina Brasser  ± 1585-???? 


Notities over Dirk Willems Brasser

referentie: 28

beroep: 1603

onderwerp multimedia: JPEG C:\bk6\karel\picture\Brasser.jpg

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Dirk Willems Brasser?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Dirk Willems Brasser

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Dirk Willems Brasser


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. - Kwartierstatenboek Prometheus 2 Kwekel; - http://home.wanadoo.nl/martinvandervelden/ks7Vink(Winkes).htm
  2. - NL 1918; - Kwartierstatenboek Prometheus 2 Kwekel

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • Graaf Filips III (Oostenrijks Huis) was van 1555 tot 1581 vorst van Nederland (ook wel Graafschap Holland genoemd)
  • In het jaar 1574: Bron: Wikipedia
    • 29 januari » De Geuzen verslaan de Spanjaarden tijdens een zeeslag op de Oosterschelde (Slag bij Reimerswaal).
    • 14 april » Slag op de Mookerheide tussen het Spaanse leger en huurtroepen onder Lodewijk en Hendrik van Nassau, die beiden sneuvelen.
    • 3 oktober » Ontzet van Leiden na een Spaanse belegering.
    • 23 november » Johan III van Nassau-Saarbrücken wordt opgevolgd door zijn achterneven Albrecht van Nassau-Weilburg en Filips IV van Nassau-Neuweilnau. Ze volgen hem ook op als regent voor Johan Lodewijk I van Nassau-Idstein.
    • 7 december » De halfbroers Albrecht van Nassau-Weilburg en Filips IV van Nassau-Neuweilnau verdelen de Saarbrückense erfenis: Albrecht ontvangt Ottweiler, de ambten Homburg, Kirchheim en de heerlijkheden Lahr en Mahlberg, en Filips ontvangt de graafschappen Saarbrücken en Saarwerden en de heerlijkheid Stauf.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Brasser

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Brasser.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Brasser.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Brasser (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Dullemen is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Ton Deunhouwer, "Stamboom Dullemen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-dullemen/I186464.php : benaderd 16 januari 2026), "Dirk Willems Brasser (± 1530-1608)".