Stamboom Dullemen » Arnoud Joost Van Keppel (1670-????)

Persoonlijke gegevens Arnoud Joost Van Keppel 

  • Hij is geboren op 30 januari 1670 in Zutphen (Gld) NL.Bron 1
  • Beroep: 1st earl Albemarle, heer van Voorst, in de ridderschap van Zutphen, in de ridderschap van Holland met Zevender en Acquoy, luitenant houtvester van Holland, kamerheer van de koning-stadhouder, generaal ruiterij NL, graaf Albemarle, markgraaf Bury, Baron Ashfort, ridder van de kousenband.
  • Hij is overleden op 30_MEI_1718.
  • Een kind van Osewolt van KEPPEL en Reiniera Anna Geertruid van Lintelo

Gezin van Arnoud Joost Van Keppel

Hij is getrouwd met Geertruid Johanna Quirina Van Der Duyn.Bron 2

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):



Notities over Arnoud Joost Van Keppel

referentie: 33

beroep: 1692

beroep: 1699

onderwerp multimedia: JPEG C:\bk6\karel\Picture\keppel.jpg

onderwerp multimedia: JPEG C:\bk6\karel\Picture\1669keppel.jpg

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Arnoud Joost Van Keppel?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Arnoud Joost Van Keppel

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Arnoud Joost Van Keppel


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. - NL 1953;; NL 1953
  2. - 0Mormonen op Internet - www.familysearch.org/Eng/Search/frameset_search.asp

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen



Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Keppel

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Keppel.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Keppel.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Keppel (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Dullemen is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Ton Deunhouwer, "Stamboom Dullemen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-dullemen/I183528.php : benaderd 15 januari 2026), "Arnoud Joost Van Keppel (1670-????)".