Stamboom Dullemen » Johanna Van Amstel Van Mijnden (1552-1632)

Persoonlijke gegevens Johanna Van Amstel Van Mijnden 

  • Zij is geboren in het jaar 1552.
  • Zij is overleden in het jaar 1632, zij was toen 80 jaar oud.

Gezin van Johanna Van Amstel Van Mijnden

Zij is getrouwd met Frederik De Wael Van Vronesteijn.Bron 1

Zij zijn getrouwd januari 1582, zij was toen 30 jaar oud.


Notities over Johanna Van Amstel Van Mijnden

onderwerp multimedia: BMP C:\bk6\karel\Picture\AmstelMijnden.bmp

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johanna Van Amstel Van Mijnden?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. - Navorscher 1905; - Familiedossiers Henk Reinders; - Nav 1922

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Over de familienaam Amstel Van Mijnden


De publicatie Stamboom Dullemen is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Ton Deunhouwer, "Stamboom Dullemen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-dullemen/I182704.php : benaderd 17 januari 2026), "Johanna Van Amstel Van Mijnden (1552-1632)".