Stamboom Dullemen » Ida Hetwig (Hetty) SCHREWE (1893-1968)

Persoonlijke gegevens Ida Hetwig (Hetty) SCHREWE 

  • Zij is geboren in het jaar 1893 in Duitsland.
  • Zij is overleden op 23 november 1968 in Den Haag, zij was toen 75 jaar oud.

Gezin van Ida Hetwig (Hetty) SCHREWE

Zij is getrouwd met Jacobus Valentinus(Koos) van DULLEMEN.

Zij zijn getrouwd op 22 augustus 1928 te Den Haag, zij was toen 35 jaar oud.


Notities over Ida Hetwig (Hetty) SCHREWE

Ton Deunhouwer

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Ida Hetwig (Hetty) SCHREWE?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 23 november 1968 lag tussen 2,5 °C en 10,0 °C en was gemiddeld 6,4 °C. Er was 8,7 mm neerslag gedurende 6,3 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet De Jong met als eerste minister P.J.S. de Jong (KVP).
  • In het jaar 1968: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 12,7 miljoen inwoners.
    • 5 april » Als reactie op de moordaanslag op Martin Luther King op de dag ervoor, ontstaan in diverse Amerikaanse steden gewelddadigheden.
    • 7 april » Jim Clark verongelukt op de Hockenheimring Baden-Württemberg.
    • 21 juli » Wielrenner Jan Janssen wint, als eerste Nederlander ooit, de Ronde van Frankrijk door in de afsluitende tijdrit de Belg Herman Van Springel uit de gele trui te rijden.
    • 6 september » Swaziland wordt onafhankelijk.
    • 2 oktober » Bloedbad van Tlatelolco: het leger en de politie schieten op een menigte vreedzame demonstranten in Tlatelolco.
    • 12 oktober » XIX Olympiade gehouden in Mexico-Stad.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam SCHREWE

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam SCHREWE.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over SCHREWE.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam SCHREWE (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Dullemen is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Ton Deunhouwer, "Stamboom Dullemen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-dullemen/I1798.php : benaderd 1 maart 2026), "Ida Hetwig (Hetty) SCHREWE (1893-1968)".