Stamboom Dullemen » Jan Van Egmond Van Nijenburg (1551-1621)

Persoonlijke gegevens Jan Van Egmond Van Nijenburg 

  • Hij is geboren in het jaar 1551.
  • Beroep: burgemeester van Alkmaar, houtvester van Egmond, dijkgraaf van den Schermeer, van de Niedorper Kogge en het Geestmer Ambacht.
  • Hij is overleden op 14 juni 1621, hij was toen 70 jaar oud.
  • Een kind van Zoon Jansz Van Egmond Van Nijenburch

Gezin van Jan Van Egmond Van Nijenburg

Hij is getrouwd met Margaretha Gerritsdr. Van Der Duyn.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):



Notities over Jan Van Egmond Van Nijenburg

referentie: 29

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jan Van Egmond Van Nijenburg?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jan Van Egmond Van Nijenburg

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • Stadhouder Prins Maurits (Huis van Oranje) was van 1585 tot 1625 vorst van Nederland (ook wel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden genoemd)
  • In het jaar 1621: Bron: Wikipedia
    • 9 februari » Kardinaal Alessandro Ludovisi wordt gekozen tot Paus Gregorius XV.
    • 14 februari » Kroning van paus Gregorius XV in Rome.
    • 22 maart » Hugo de Groot ontsnapt in een boekenkist uit Slot Loevestein.
    • 24 mei » Louise de Coligny wordt bijgezet in het familiegraf van de Oranje-Nassaus in de Nieuwe Kerk in Delft.
    • 3 juni » De West-Indische Compagnie (WIC) wordt opgericht door de Staten-Generaal.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Egmond Van Nijenburg


De publicatie Stamboom Dullemen is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Ton Deunhouwer, "Stamboom Dullemen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-dullemen/I177989.php : benaderd 17 januari 2026), "Jan Van Egmond Van Nijenburg (1551-1621)".