Stamboom Dullemen » Catherine de Clermont

Persoonlijke gegevens Catherine de Clermont 

  • Zij is geboren C_1540.
  • Zij is overleden C_1625, zij was toen 85 jaar oud.

Gezin van Catherine de Clermont

Zij is getrouwd met Jacques de Budos.Bron 1

Zij zijn getrouwd.


Kind(eren):

  1. Louise de Budos  1575-1598

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Catherine de Clermont?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Catherine de Clermont

Catherine de Clermont



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. - http://a.decarne.free.fr/gencar

Over de familienaam De Clermont


De publicatie Stamboom Dullemen is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Ton Deunhouwer, "Stamboom Dullemen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-dullemen/I175026.php : benaderd 2 februari 2026), "Catherine de Clermont".