Stamboom Dullemen » Johan van Bingerden

Persoonlijke gegevens Johan van Bingerden 

  • Hij is geboren C_1460.

Gezin van Johan van Bingerden

Hij is getrouwd met Maria Van Heeckeren genaamd van Rechteren en Voorst.

Zij zijn getrouwd in het jaar 1519, hij was toen 59 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Everharda van Bingerden  ± 1530-???? 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johan van Bingerden?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Johan van Bingerden


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van Bingerden


De publicatie Stamboom Dullemen is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Ton Deunhouwer, "Stamboom Dullemen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-dullemen/I170985.php : benaderd 5 februari 2026), "Johan van Bingerden".