Stamboom Dullemen » Wolrad "De Geleerde" Graaf van Waldeck (-1578)

Persoonlijke gegevens Wolrad "De Geleerde" Graaf van Waldeck 


Gezin van Wolrad "De Geleerde" Graaf van Waldeck

Hij is getrouwd met Anastasia Gunthera Van Schwarzburg Blankenburg.Bron 3

Zij zijn getrouwd op 6 juni 1546 te Waldeck (Waldeck-Pyrmont) D.Bron 4


Kind(eren):



Notities over Wolrad "De Geleerde" Graaf van Waldeck

referentie: 25

godsdienst: ref

onderwerp multimedia: JPEG C:\bk6\karel\picture\WALDECKW.JPG

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Wolrad "De Geleerde" Graaf van Waldeck?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Wolrad "De Geleerde" Graaf van Waldeck

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Wolrad "De Geleerde" Graaf van Waldeck


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. - Parenteel van Walram van Nassau Laurenberg;; Parenteel van Walram van Nassau Laurenberg
  2. - Parenteel van Walram van Nassau Laurenberg;; Parenteel van Walram van Nassau Laurenberg
  3. - NL 1889; - NA 1913 (Wit) Waldeck en Pyrmont
  4. - Parenteel van Walram van Nassau Laurenberg;; Parenteel van Walram van Nassau Laurenberg

Historische gebeurtenissen

  • Graaf Filips III (Oostenrijks Huis) was van 1555 tot 1581 vorst van Nederland (ook wel Graafschap Holland genoemd)
  • In het jaar 1578: Bron: Wikipedia
    • 31 mei » Toevallige ontdekking van de catacomben van Rome.
    • 2 juli » Martin Frobisher ontdekt Baffineiland.
    • 1 augustus » In het bredere kader van de Tachtigjarige Oorlog vindt te Rijmenam een gewapend treffen plaats tussen Spaanse troepen en een Staats leger o.l.v. Maximiliaan van Bossu. De Spanjaarden delven het onderspit.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Waldeck


De publicatie Stamboom Dullemen is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Ton Deunhouwer, "Stamboom Dullemen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-dullemen/I16998.php : benaderd 18 januari 2026), "Wolrad "De Geleerde" Graaf van Waldeck (-1578)".