Stamboom Dullemen » Guillaume (Ghislain) De Hullu Seigneur de Noyelles

Persoonlijke gegevens Guillaume (Ghislain) De Hullu Seigneur de Noyelles 

  • Hij is geboren C_1477 in Culemborg (GLD) NL.

Gezin van Guillaume (Ghislain) De Hullu Seigneur de Noyelles

Hij is getrouwd met Magdalena van CULEMBORG.

Zij zijn getrouwd op 15 april 1518, hij was toen 41 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Elisabeth Van Noyelles  ± 1520-1558 


Notities over Guillaume (Ghislain) De Hullu Seigneur de Noyelles

onderwerp multimedia: JPEG C:\bk6\karel\picture\Noyelles.jpg

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Guillaume (Ghislain) De Hullu Seigneur de Noyelles?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Guillaume (Ghislain) De Hullu Seigneur de Noyelles

Guillaume (Ghislain) De Hullu Seigneur de Noyelles

1518

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen


Over de familienaam De Noyelles


De publicatie Stamboom Dullemen is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Ton Deunhouwer, "Stamboom Dullemen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-dullemen/I168459.php : benaderd 15 januari 2026), "Guillaume (Ghislain) De Hullu Seigneur de Noyelles".