Stamboom Dullemen » Jean De Faubournet de Montferrand

Persoonlijke gegevens Jean De Faubournet de Montferrand 

  • Hij is geboren C_1445.
  • Beroep: gouverneur.
  • Hij is overleden C_1512 in 24170 Belvès F, Jacobins, hij was toen 67 jaar oud.

Gezin van Jean De Faubournet de Montferrand

Hij is getrouwd met Bernardine de Lavedan.Bron 1

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jean De Faubournet de Montferrand?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Jean De Faubournet de Montferrand


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. - Gros, Adrien - The family Gros-Jolivalt, their ancesters and cousins - www.herve.gros.nom.fr

Over de familienaam Faubournet de Montferrand


De publicatie Stamboom Dullemen is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Ton Deunhouwer, "Stamboom Dullemen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-dullemen/I166658.php : benaderd 22 januari 2026), "Jean De Faubournet de Montferrand".