Stamboom Dullemen » Wilhelm (Wilhelm II) van LIMBURG (± 1417-1476)

Persoonlijke gegevens Wilhelm (Wilhelm II) van LIMBURG 


Gezin van Wilhelm (Wilhelm II) van LIMBURG

Hij is getrouwd met Jutta van Runkel.Bron 1

Zij zijn getrouwd op 2 augustus 1463.


Kind(eren):

  1. Irmgard van LIMBURG  ± 1460-1492
  2. Maria van LIMBURG  ± 1465-???? 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Wilhelm (Wilhelm II) van LIMBURG?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Wilhelm (Wilhelm II) van LIMBURG

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Wilhelm van LIMBURG

Henrica van WISCH
± 1380-????

Wilhelm van LIMBURG
± 1417-1476

1463

Jutta van Runkel
± 1420-????

Maria van LIMBURG
± 1465-????

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. - A.L. Hulshoff - de heren en graven van Limburg uit huis Berg-Altena-Isenberg - NL 1958 Isenberg

Historische gebeurtenissen

  • Graaf Filips I de Goede (Beiers Huis) was van 1433 tot 1467 vorst van Nederland (ook wel Graafschap Holland genoemd)
  • In het jaar 1463: Bron: Wikipedia
    • 13 juni » In 's-Hertogenbosch woedt een grote stadsbrand.
    • 12 oktober » De Vrede van Zeilsheim maakt een einde aan de Mainzer Stichtoorlog tussen Diether van Isenburg en Adolf II van Nassau-Wiesbaden-Idstein.

Over de familienaam Van LIMBURG


De publicatie Stamboom Dullemen is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Ton Deunhouwer, "Stamboom Dullemen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-dullemen/I161343.php : benaderd 25 januari 2026), "Wilhelm (Wilhelm II) van LIMBURG (± 1417-1476)".