Stamboom Dullemen » Margaret Neville (1455-1506)

Persoonlijke gegevens Margaret Neville 


Gezin van Margaret Neville

Zij is getrouwd met John Brooke.Bron 1

Zij zijn getrouwd.


Kind(eren):

  1. Thomas Brooke  -1529 
  2. Marie Brooke  1475-????
  3. Dorothy Brooke  1477-????


Notities over Margaret Neville

referentie: 24

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Margaret Neville?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Margaret Neville

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Margaret Neville


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. - 0Mormonen op Internet - www.familysearch.org/Eng/Search/frameset_search.asp

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • Graaf Filips II de Schone (Oostenrijks Huis) was van 1494 tot 1506 vorst van Nederland (ook wel Graafschap Holland genoemd)
  • Graaf Maximiliaan (Oostenrijks Huis) was van 1506 tot 1515 vorst van Nederland (ook wel Graafschap Holland genoemd)
  • In het jaar 1506: Bron: Wikipedia
    • 14 januari » Herontdekking van de Laocoöngroep door Felice de Fredi, die bij het spitten in een wijngaard stuitte op de stenen die het plafond van een onderaardse ruimte bleken te zijn. Hij waarschuwde direct paus Julius II.
    • 18 april » Paus Julius II legt de eerste steen voor de nieuwbouw van de Sint-Pietersbasiliek in Rome.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Neville

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Neville.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Neville.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Neville (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Dullemen is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Ton Deunhouwer, "Stamboom Dullemen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-dullemen/I159561.php : benaderd 27 januari 2026), "Margaret Neville (1455-1506)".