Stamboom Dullemen » Alice de Savoye

Persoonlijke gegevens Alice de Savoye 

  • Zij is geboren C_1065.
  • Zij is overleden C_1111, zij was toen 46 jaar oud.

Gezin van Alice de Savoye

Zij is getrouwd met Boniface Di Vasto And Saluzzo.Bron 1

Zij zijn getrouwd in het jaar 1099, zij was toen 34 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Manfred van SICILIE  1232-1266 


Notities over Alice de Savoye

referentie: 11

onderwerp multimedia: JPEG C:\bk6\karel\picture\SAVOY.jpg

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Alice de Savoye?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Alice de Savoye


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. - http://genealogy.euweb.cz/savoy/savoy1.html; - http://freepages.genealogy.rootsweb.com/~kraftwerk

Over de familienaam De Savoye


De publicatie Stamboom Dullemen is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Ton Deunhouwer, "Stamboom Dullemen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-dullemen/I145906.php : benaderd 19 januari 2026), "Alice de Savoye".