Stamboom Dullemen » Joost van de HEUVEL (1786-1864)

Persoonlijke gegevens Joost van de HEUVEL 


Gezin van Joost van de HEUVEL

Hij is getrouwd met Elizabeth van de ZANDE.

Zij zijn getrouwd.


Kind(eren):

  1. Willem van de HEUVEL  1819-1889 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Joost van de HEUVEL?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Joost van de HEUVEL

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Joost van de HEUVEL


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van de HEUVEL


De publicatie Stamboom Dullemen is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Ton Deunhouwer, "Stamboom Dullemen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-dullemen/I137883.php : benaderd 12 januari 2026), "Joost van de HEUVEL (1786-1864)".