Stamboom Dullemen » Anna van de WETERING (1695-1742)

Persoonlijke gegevens Anna van de WETERING 


Gezin van Anna van de WETERING

Zij is getrouwd met Hendrikus van der HEIJDEN.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. Petrus van der HEIJDEN  1730-1803 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Anna van de WETERING?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Anna van de WETERING

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Anna van de WETERING

Anna van de WETERING
1695-1742



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van de WETERING


De publicatie Stamboom Dullemen is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Ton Deunhouwer, "Stamboom Dullemen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-dullemen/I131391.php : benaderd 17 januari 2026), "Anna van de WETERING (1695-1742)".