Stamboom Dullemen » Aaltje BAARS (1920-2002)

Persoonlijke gegevens Aaltje BAARS 

Bron 1

Gezin van Aaltje BAARS

Zij is getrouwd met Gijsbert Marius van WIJGERDEN.Bron 2


scheiding: 9 februari 1962

Zij zijn getrouwd op 11_MEI_1943 te Bunnik.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)


Notities over Aaltje BAARS

Ging vanaf 1956 met haar kinderen weer te Utrecht wonen, in een gedeelte van haar ouderlijk huis aan de Weerdsingel WZ 8. In 1970 verhuisde ze naar een appartement aan de Beneluxlaan 168. Twee kinderen: Plony en Wijnanda, beide gehuwd (geen verdere gegevens i.v.m. privacy).

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Aaltje BAARS?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Aaltje BAARS

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Aaltje BAARS


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. http://www.kareldegrote.nl/ reeks 116
  2. - Karel de Grote site reeks 129 Zuiderent IV; - www.zuiderent.ch/kwst

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 2 januari 1920 lag tussen -2,2 °C en 4,7 °C en was gemiddeld 1,0 °C. Er was 1,2 mm neerslag. Er was 4,8 uur zonneschijn (61%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1920: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,8 miljoen inwoners.
    • 10 januari » Verdrag van de Volkenbond(Covenant of the League of Nations) in werking getreden.
    • 23 januari » Nederland weigert keizer Wilhelm II uit te leveren.
    • 15 april » De anarchisten Nicola Sacco en Bartolomeo Vanzetti vermoorden naar verluidt twee bewakers wanneer zij een schoenwinkel beroven.
    • 1 augustus » Frankrijk roept het mandaatgebied Libanon uit.
    • 5 september » België - Eerste IJzerbedevaart.
    • 7 oktober » Het Ir. D.F. Woudagemaal te Lemmer wordt in gebruik genomen.
  • De temperatuur op 12 juni 2002 lag tussen 10,6 °C en 19,0 °C en was gemiddeld 14,4 °C. Er was 20,8 mm neerslag gedurende 10,2 uur. Er was 1,6 uur zonneschijn (10%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 3 augustus 1998 tot maandag 22 juli 2002 was er in Nederland het kabinet Kok II met als eerste minister W. Kok (PvdA).
  • Van maandag 22 juli 2002 tot dinsdag 27 mei 2003 was er in Nederland het kabinet Balkenende I met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • In het jaar 2002: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,1 miljoen inwoners.
    • 19 januari » Gastland Mali begint de 23ste editie van het Afrikaans kampioenschap voetbal met een 1-1 gelijkspel tegen Liberia in het Stade du 26 Mars in Bamako.
    • 1 april » Nederland legaliseert euthanasie.
    • 10 juli » Ronald Gram brengt in Nijmegen het Nederlands record kogelslingeren op een afstand van 71,77 meter.
    • 22 juli » Een aardbeving met de kracht van 4,9 op de schaal van Richter treft de provincie Limburg.
    • 14 september » De Amerikaanse atleet Tim Montgomery verbetert het ruim drie jaar oude record op de 100 m sprint met 0,01 sec en brengt het op 9,78 sec.
    • 30 november » De overblijfselen van Alexandre Dumas père worden naar het Panthéon overgebracht.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1915 » Luc Philips, Belgisch acteur en regisseur († 2002)
  • 1920 » Armand Pien, Belgisch weerman en pionier van de Vlaamse televisie († 2003)
  • 1920 » Fernand Wyss, Belgisch oorlogsmisdadiger († 1947)
  • 1920 » Isaac Asimov, Amerikaans biochemicus en schrijver van sciencefiction († 1992)
  • 1922 » Nico Schuyt, Nederlands componist († 1992)
  • 1924 » Andreas Rett, Oostenrijks medicus († 1997)

Bron: Wikipedia


Over de familienaam BAARS

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam BAARS.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over BAARS.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam BAARS (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Dullemen is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Ton Deunhouwer, "Stamboom Dullemen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-dullemen/I111680.php : benaderd 23 januari 2026), "Aaltje BAARS (1920-2002)".