De temperatuur op 19 september 1931 lag tussen 10,0 °C en 19,6 °C en was gemiddeld 14,2 °C. Er was 0,3 mm neerslag gedurende 0,5 uur. Er was 0,9 uur zonneschijn (7%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
23 maart » Benoeming van de Nederlander Leo Kierkels tot apostolisch delegaat in Brits-Indië.
14 april » Koning Alfonso XIII van Spanje afgezet. Uitroeping van de republiek.
14 april » Oprichting van de Spaanse voetbalclub Granada CF.
26 april » Bisschopswijding van Leo Kierkels, Nederlands apostolisch delegaat in Brits-Indië, door kardinaal Willem Marinus van Rossum.
17 september » Robertus Bellarminus wordt uitgeroepen tot kerkleraar.
9 december » Spanje wordt een republiek.
Dag van overlijden 23 maart 2003
De temperatuur op 23 maart 2003 lag tussen -0,2 °C en 16,1 °C en was gemiddeld 7,6 °C. Er was 11,1 uur zonneschijn (90%). Het was vrijwel onbewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
18 februari » Een metrobrand in de stad Taegu, Zuid-Korea eist meer dan 120 levens, de brand werd aangestoken en de vermoedelijke dader is aangehouden.
19 maart » Begin van de Irakoorlog (vanwege het tijdsverschil kan gesteld worden dat de oorlog begon op 20 maart om 01.00 UTC).
20 maart » Begin van de Irakoorlog.
27 mei » Beëdiging van het kabinet-Balkenende II in Nederland.
2 juli » Vancouver krijgt de Olympische Winterspelen 2010 toegewezen.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Ton Duker, "Stamboom Duker", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-duker/R3676.php : benaderd 3 februari 2026), "Pieter Toering (1931-2003)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.