Stambomen Droste, Casand en Boogaart » Marie Theodoor Bos Otten (????-1921)

Persoonlijke gegevens Marie Theodoor Bos Otten 


Gezin van Marie Theodoor Bos Otten

Hij is getrouwd met Carolina Joanna Valkenhoff.

Zij zijn getrouwd op 17 mei 1890 te Malang, Java, Indonesië.

Plaats: = Pasoeroean

Kind(eren):

  1. Oscar Bos Otten  1898-????
  2. Ernie Bos Otten  1908-1993 
  3. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Marie Theodoor Bos Otten?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Marie Theodoor Bos Otten


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 17 mei 1890 lag rond de 20,7 °C. De winddruk was 1 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 62%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 21 april 1888 tot 21 augustus 1891 was er in Nederland het kabinet Mackay met als eerste minister Mr. A. baron Mackay (AR).
  • In het jaar 1890: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 20 maart » Otto von Bismarck wordt ontslagen als Duits rijkskanselier.
    • 3 juli » Idaho treedt als 43ste staat toe tot de VS.
    • 10 juli » Wyoming wordt een staat van de Verenigde Staten.
    • 27 juli » Vincent van Gogh schiet zichzelf in de borst met een revolver. Aan zijn verwondingen overlijdt hij twee dagen later, op 29 juli.
    • 1 oktober » Het Yosemite National Park in de Amerikaanse staat Californië wordt opgericht.
    • 4 december » Het stoffelijk overschot van Koning Willem III wordt bijgezet in Delft.
  • De temperatuur op 23 november 1921 lag tussen -2,1 °C en 7,9 °C en was gemiddeld 1,1 °C. Er was 5,6 uur zonneschijn (66%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1921: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,9 miljoen inwoners.
    • 28 januari » Albert Einstein zet heel de wereld op zijn kop. In een redevoering in Berlijn beweert hij dat het universum gemeten kan worden.
    • 25 februari » Georgië wordt bezet door de Sovjet-Unie.
    • 27 april » Bij de gemeenteraadsverkiezingen in de gemeente Amsterdam worden namens de Rapaille Partij de zwerver Had-je-me-maar en de ex-anarchist Bertus Zuurbier verkozen.
    • 5 mei » Het parfum Chanel Nº5 wordt gelanceerd.
    • 24 mei » De Belgische regering verleent het stakingsrecht aan de vakbonden.
    • 13 juni » Paus Benedictus XV creëert drie nieuwe kardinalen, onder wie de Italiaanse nuntius in Polen Achille Ratti.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1890 » Willem III (73), Koning der Nederlanden
  • 1894 » Eugène Maximiliaan August Alexander Karel Frackers (50), Nederlands militair
  • 1912 » Charles Bourseul (83), Frans technicus en uitvinder
  • 1916 » Eduard Nápravník (77), Tsjechisch componist en dirigent
  • 1920 » Alfred Tepe (79), Nederlands architect
  • 1942 » Stanisław Saks (44), Pools wiskundige

Over de familienaam Bos Otten


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Christiaan, "Stambomen Droste, Casand en Boogaart", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-droste/I9757.php : benaderd 2 januari 2026), "Marie Theodoor Bos Otten (????-1921)".