Stambomen Droste, Casand en Boogaart » Gerrit van Oorschot

Persoonlijke gegevens Gerrit van Oorschot 

  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 28 april 2021.

Gezin van Gerrit van Oorschot

Hij is getrouwd met Antonia van Amerongen.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. Adriana van Oorschot  1792-1856 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Gerrit van Oorschot?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Gerrit van Oorschot

Gerrit van Oorschot
????-



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van Oorschot


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Christiaan, "Stambomen Droste, Casand en Boogaart", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-droste/I9158.php : benaderd 29 december 2025), "Gerrit van Oorschot".