Stambomen Droste, Casand en Boogaart » Feijtje "Fijije" van Wigge (1699-????)

Persoonlijke gegevens Feijtje "Fijije" van Wigge 

  • Roepnaam is Fijije.
  • Zij is geboren in het jaar 1699.
  • Ze werd gedoopt.
  • Geloof: Hervormd.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 7 oktober 2021.

Gezin van Feijtje "Fijije" van Wigge

Zij is getrouwd met Jan Drost.

Zij zijn op 9 mei 1725 te Amsterdam, Noord-Holland, Nederland in ondertrouw gegaan.

Zij zijn getrouwd.


Kind(eren):

  1. Daniel Drost  < 1726-????
  2. Aeltje Drost  < 1729-????

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Feijtje "Fijije" van Wigge?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Feijtje van Wigge

Feijtje van Wigge
1699-????


Jan Drost
1698-????

Daniel Drost
< 1726-????
Aeltje Drost
< 1729-????

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van Wigge


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Christiaan, "Stambomen Droste, Casand en Boogaart", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-droste/I2412.php : benaderd 1 januari 2026), "Feijtje "Fijije" van Wigge (1699-????)".