Stambomen Droste, Casand en Boogaart » Helena Akkerman(S) (????-1792)

Persoonlijke gegevens Helena Akkerman(S) 


Gezin van Helena Akkerman(S)

Zij is getrouwd met Anthonij Drost.

Zij zijn op 13 april 1753 te Amsterdam, Noord-Holland, Nederland in ondertrouw gegaan.

Zij zijn getrouwd.


Kind(eren):

  1. Pieter Jacobus Drost  < 1754-???? 
  2. Joannes Paulus Drost  < 1756-????
  3. Anna Christina Drost  < 1759-????
  4. Henricus Drost  < 1761-????

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Helena Akkerman(S)?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Helena Akkerman(S)

Helena Akkerman(S)
????-1792


Anthonij Drost
< 1710-????

Henricus Drost
< 1761-????

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 28 januari 1792 lag rond de 7,0 °C. De wind kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Typering van het weer: zeer betrokken. Bron: KNMI
  • Erfstadhouder Prins Willem V (Willem Batavus) (Huis van Oranje-Nassau) was van 1751 tot 1795 vorst van Nederland (ook wel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden genoemd)
  • In het jaar 1792: Bron: Wikipedia
    • 25 april » De Marseillaise, het Franse volkslied wordt gecomponeerd.
    • 10 augustus » Bestorming van de Tuilerieën, de woning van koning Lodewijk XVI in Parijs wordt bestormd door een woedende menigte. Het zou resulteren in de bloedigste dag van de Franse Revolutie en was de opmaat voor de Septembermoorden.
    • 6 november » Tijdens de Eerste Coalitieoorlog vindt de Slag bij Jemappes plaats.

Over de familienaam Akkerman(S)


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Christiaan, "Stambomen Droste, Casand en Boogaart", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-droste/I2155.php : benaderd 1 januari 2026), "Helena Akkerman(S) (????-1792)".