Stambomen Droste, Casand en Boogaart » Theodora Amanlia Pereira (1873-1920)

Persoonlijke gegevens Theodora Amanlia Pereira 


Gezin van Theodora Amanlia Pereira

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Theodora Amanlia Pereira?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Theodora Amanlia Pereira

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Theodora Amanlia Pereira


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 11 juni 1873 lag rond de 25,1 °C. De winddruk was 4 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 53%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 6 juli 1872 tot 27 augustus 1874 was er in Nederland het kabinet De Vries - Fransen van de Putte met als eerste ministers Mr. G. de Vries Azn. (liberaal) en I.D. Fransen van de Putte (liberaal).
    • In het jaar 1873: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
      • 1 januari » Japan gaat over op de gregoriaanse kalender.
      • 4 maart » Ulysses S. Grant wordt beëdigd voor een tweede termijn als president van de Verenigde Staten
      • 26 maart » Nederland stelt de sultan van Atjeh een ultimatum, zie Atjehoorlog.
      • 1 april » Het Britse stoomschip Atlantic zinkt voor de kust van Nova Scotia, 547 mensen komen om.
      • 20 mei » Levi Strauss en Jacob Davis krijgen patent op de spijkerbroek.
      • 21 juli » In Adair, Iowa beroven Jesse James en de James-Younger gang een trein. Dit is de eerste succesvolle treinberoving in het westen van de Verenigde Staten. In totaal US$3,000 werd gestolen van de Rock Island Express.
    • De temperatuur op 16 januari 1920 lag tussen 6,3 °C en 8,6 °C en was gemiddeld 7,7 °C. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1920: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,8 miljoen inwoners.
      • 25 maart » Begin van de Russisch-Poolse oorlog.
      • 7 april » Franse troepen bezetten het Duitse Ruhrgebied.
      • 13 mei » De nationale voetbalteams van Italië en Nederland spelen voor het eerst in de geschiedenis tegen elkaar. Het vriendschappelijke duel in Genua eindigt in een 1-1 gelijkspel door treffers van Dé Kessler (0-1) en Enrico Sardi (1-1).
      • 14 augustus » In Antwerpen wordt de zevende editie van de Olympische Zomerspelen geopend.
      • 8 november » Bruintje Beer maakt zijn debuut in de Daily Express.
      • 5 december » In Griekenland roept een referendum koning Constantijn I terug op de troon.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Pereira

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Pereira.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Pereira.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Pereira (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Christiaan, "Stambomen Droste, Casand en Boogaart", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-droste/I10637.php : benaderd 22 februari 2026), "Theodora Amanlia Pereira (1873-1920)".