Stambomen Droste, Casand en Boogaart » Maria Schmidt (1907-)

Persoonlijke gegevens Maria Schmidt 


Gezin van Maria Schmidt

Zij is getrouwd met Abraham Regouw.

Zij zijn getrouwd op 15 februari 1928 te Rotterdam, Zuid-Holland, Nederland, zij was toen 20 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Maria Schmidt?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Maria Schmidt

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Maria Schmidt

Janna Dekker
1836-1913
Dirk Schmidt
1863-1934

Maria Schmidt
1907-

1928

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 30 november 1907 lag tussen -0,9 °C en 9,1 °C en was gemiddeld 3,8 °C. Er was 5,0 uur zonneschijn (61%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
    • In het jaar 1907: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,6 miljoen inwoners.
      • 13 januari » Oprichting van de Zweedse voetbalclub Degerfors IF.
      • 26 februari » Oprichting van de Bataafse Petroleum Maatschappij in Den Haag.
      • 16 april » Paus Pius X creëert zeven nieuwe kardinalen, onder wie de Belgische aartsbisschop van Mechelen Désiré-Joseph Mercier.
      • 2 juni » In Peking gaan vijf auto's van verschillend fabricaat van start voor een race Peking-Parijs.
      • 1 augustus » Robert Baden-Powell richt de padvinderij op.
      • 19 oktober » Het eerste nummer van het links-radicale dagblad De Tribune verschijnt.
    • De temperatuur op 15 februari 1928 lag tussen 7,1 °C en 10,1 °C en was gemiddeld 9,2 °C. Er was 3,3 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
    • In het jaar 1928: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,6 miljoen inwoners.
      • 28 februari » De Indiase natuurkundige Chandrasekhara Raman ontdekt het naar hem vernoemde ramaneffect.
      • 15 juli » De Luxemburgse wielrenner Nicolas Frantz wint de 22e editie van de Ronde van Frankrijk.
      • 9 augustus » Tijdens de Olympische Spelen in Amsterdam wint de Nederlandse gymnastiekploeg goud. Zij zijn de eerste Nederlandse vrouwelijke olympische kampioenen.
      • 6 oktober » Chiang Kai-shek wordt president van Kwomintang-China.
      • 21 oktober » Opening van het Stadio Sandro Cabassi in Carpi, Italië.
      • 18 november » Mickey Mouse speelt in de eerste tekenfilm met synchroon geluid, Steamboat Willie van Walt Disney.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1904 » Clyfford Still, Amerikaans kunstschilder († 1980)
    • 1906 » Andrés Henestrosa, Mexicaans dichter, essayist, onderwijzer, politicus en taalkundige († 2008)
    • 1910 » Henk Feldmeijer, Nederlands nationaalsocialistisch politicus († 1945)
    • 1911 » Albert Buysse, Belgisch wielrenner († 1998)
    • 1912 » Constant Stotijn, Nederlands hoboïst († 1975)
    • 1912 » Gordon Parks, Amerikaans fotograaf, regisseur, schrijver en componist († 2006)

    Over de familienaam Schmidt

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Schmidt.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Schmidt.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Schmidt (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Christiaan, "Stambomen Droste, Casand en Boogaart", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-droste/I10055.php : benaderd 10 januari 2026), "Maria Schmidt (1907-)".