Stamboom Driessen » Cornelis de Feijter

Persoonlijke gegevens Cornelis de Feijter 

  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 29 april 2017.

Gezin van Cornelis de Feijter

Hij is getrouwd met Anna de Jonge.

Zij zijn getrouwd op 28 september 1745 te Axel, Gemeente Terneuzen, Zeeland, Netherlands.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Cornelis de Feijter?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam De Feijter


De publicatie Stamboom Driessen is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Eduard Driessen, "Stamboom Driessen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-driessen/I91516.php : benaderd 22 januari 2026), "Cornelis de Feijter".