Stamboom Driessen » Eleonora Marcelle Kloppenburg (1935-1993)

Persoonlijke gegevens Eleonora Marcelle Kloppenburg 


Gezin van Eleonora Marcelle Kloppenburg

Zij is getrouwd met (Niet openbaar).

Zij zijn getrouwd te Wassenaar, Gemeente Wassenaar, South Holland, Netherlands.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Eleonora Marcelle Kloppenburg?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Eleonora Marcelle Kloppenburg

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Eleonora Marcelle Kloppenburg


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 16 april 1935 lag tussen 5,1 °C en 11,7 °C en was gemiddeld 8,1 °C. Er was 8,8 mm neerslag gedurende 5,3 uur. Er was 1,5 uur zonneschijn (11%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1935: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,4 miljoen inwoners.
    • 2 februari » De leugendetector wordt voor het eerst getest. Leonard Keeler doet het experiment in Wisconsin.
    • 21 april » Inhuldiging van het beeldtelegramsysteem belinogram tussen Brussel en Parijs.
    • 2 juni » Oprichting van het Dansk Håndbold Forbund.
    • 12 augustus » Benoeming van de Italiaan Paolo Giobbe tot internuntius in Nederland.
    • 3 oktober » Het Italiaanse leger van dictator Mussolini valt het keizerrijk van Haile Selassie, Abessinië, binnen.
    • 24 oktober » Italië trekt Ethiopië binnen.
  • De temperatuur op 12 januari 1993 lag tussen 3,3 °C en 7,8 °C en was gemiddeld 5,9 °C. Er was 3,4 mm neerslag gedurende 4,7 uur. Er was 4,3 uur zonneschijn (53%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1993: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 15,2 miljoen inwoners.
    • 12 januari » De Angolese oppositiebeweging UNITA herovert het centrum van de stad Huambo, dat ze eerder moest prijsgeven aan regeringstroepen.
    • 28 mei » Dr. Edmund Stoiber wordt minister-president van Beieren.
    • 9 augustus » De militaire regering van Tsjaad heeft een nachtelijk uitgaansverbod afgekondigd voor het hele land, nadat een dag eerder bij nieuwe etnische rellen ten minste 41 mensen zijn gedood in de hoofdstad Ndjamena.
    • 29 augustus » Atlete Ellen van Langen brengt in Sheffield het Nederlands record op de incourante 1.000 meter op 2.35,21 minuten.
    • 29 augustus » In het Wagener-stadion in Amstelveen verliezen de Nederlandse hockeysters in de finale van de strijd om de Champions Trophy na strafballen van Australië.
    • 21 oktober » Staatsgreep in Burundi, waarbij Hutu-president Melchior Ndadaye wordt vermoord.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Kloppenburg


De publicatie Stamboom Driessen is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Eduard Driessen, "Stamboom Driessen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-driessen/I90028.php : benaderd 15 januari 2026), "Eleonora Marcelle Kloppenburg (1935-1993)".