De temperatuur op 28 januari 1911 lag tussen 0,2 °C en 8,8 °C en was gemiddeld 4,8 °C. Er was 4,0 uur zonneschijn (45%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
13 januari » Een man hakt met een schoenmakersmes in op het schilderij De Nachtwacht.
13 februari » Oprichting van de Kroatische voetbalclub HNK Hajduk Split.
1 mei » Dina Sanson wordt in Rotterdam de eerste politievrouw van Nederland.
31 mei » De Titanic wordt te water gelaten.
22 augustus » In het Louvre wordt ontdekt dat de Mona Lisa is gestolen.
24 oktober » Tijdens de Italiaans-Turkse Oorlog is de Nieuport van kapitein-vlieger Carlos Piazza het eerste vliegtuig in de geschiedenis dat werd beschoten.
Trouwdag 27 februari 1940
De temperatuur op 27 februari 1940 lag tussen 3,0 °C en 8,1 °C en was gemiddeld 5,8 °C. Er was 5,1 mm neerslag gedurende 4,9 uur. Er was 0,5 uur zonneschijn (5%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
30 januari » De zesde Elfstedentocht wordt verreden.
29 juni » WO II: Anjerdag, Nederlanders geven in groten getale uiting aan hun onvrede over de Duitse bezetting.
27 september » Duitsland, Italië en Japan ondertekenen het Driemogendhedenpact.
28 oktober » Tweede Wereldoorlog: Invasie van Griekenland door Italië.
31 oktober » Göring erkent zijn nederlaag, einde van de Slag om Engeland luchtoorlog.
18 november » Adolf Hitler en de Italiaanse minister van Buitenlandse Zaken Galeazzo Ciano bespreken de rampzalig verlopen invasie van Griekenland door Benito Mussolini.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Eduard Driessen, "Stamboom Driessen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-driessen/I73020.php : benaderd 11 maart 2026), "Mr. Henri André de la Porte (1911-)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.