Stamboom Driessen » Louise Eugénie Marie barones van Lamsweerde (1913-)

Persoonlijke gegevens Louise Eugénie Marie barones van Lamsweerde 


Gezin van Louise Eugénie Marie barones van Lamsweerde

(1) Zij is getrouwd met Ernst Voorhoeve.

Zij zijn getrouwd op 12 december 1964 te Nijmegen, Gemeente Nijmegen, Gelderland, Netherlands, zij was toen 51 jaar oud.


(2) Zij is getrouwd met Jacobus Josephus Claassen.

Zij zijn getrouwd op 8 augustus 1978 te Nijmegen, Gemeente Nijmegen, Gelderland, Netherlands, zij was toen 65 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Louise Eugénie Marie barones van Lamsweerde?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Louise Eugénie Marie barones van Lamsweerde

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 17 februari 1913 lag tussen -2,3 °C en 3,5 °C en was gemiddeld 0,7 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 1,3 uur zonneschijn (13%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1913: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,1 miljoen inwoners.
    • 28 mei » Drie Fransen bereiken met een ballon als eersten een hoogte van meer dan 10.000 meter.
    • 29 mei » In Parijs gaat het ballet Le Sacre du printemps van Igor Stravinsky in première.
    • 29 augustus » Het kabinet-Cort van der Linden volgt het kabinet-Heemskerk op.
    • 7 oktober » Henry Ford introduceert de lopende band.
    • 12 december » De Mona Lisa wordt teruggevonden in Florence, twee jaar nadat het doek uit het Louvre was gestolen.
    • 24 december » Groot spoorwegongeval bij Hooghalen.
  • De temperatuur op 8 augustus 1978 lag tussen 10,0 °C en 18,2 °C en was gemiddeld 14,2 °C. Er was 0,5 mm neerslag gedurende 0,7 uur. Er was 5,5 uur zonneschijn (36%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 19 december 1977 tot vrijdag 11 september 1981 was er in Nederland het kabinet Van Agt I met als eerste minister Mr. A.A.M. van Agt (CDA/KVP).
  • In het jaar 1978: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 13,9 miljoen inwoners.
    • 2 maart » De Tsjech Vladimir Remek is de eerste niet-Russische en niet-Amerikaanse ruimtevaarder.
    • 9 mei » De Nederlandse voetbalclub PSV wint de UEFA Cup. In Eindhoven wordt de Franse club SC Bastia met 3-0 verslagen (uitwedstrijd 0-0).
    • 20 mei » Het Nederlands voetbalelftal sluit de voorbereiding op het WK voetbal 1978 in Argentinië af met een 1-0 zege in en op Oostenrijk. Arie Haan maakt het enige doelpunt. PSV'er Jan Poortvliet maakt zijn debuut voor Oranje
    • 20 september » In het eerste optreden sinds de verloren finale van het WK voetbal wint Nederland in Nijmegen met 3-0 van IJsland in de kwalificatiereeks voor het EK voetbal 1980.
    • 20 september » Premier John Vorster van Zuid-Afrika maakt zijn aftreden bekend.
    • 1 december » Het eerste nummer van het Vlaamse dagblad De Morgen verschijnt.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Lamsweerde


De publicatie Stamboom Driessen is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Eduard Driessen, "Stamboom Driessen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-driessen/I67723.php : benaderd 4 maart 2026), "Louise Eugénie Marie barones van Lamsweerde (1913-)".