Stamboom Driessen » Ricus Elias van de Koorde

Persoonlijke gegevens Ricus Elias van de Koorde 

  • Beroep: kaarsemaker.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 16 december 2015.

Gezin van Ricus Elias van de Koorde

Hij is getrouwd met Tannetje Volkers.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Ricus Elias van de Koorde?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Ricus Elias van de Koorde

Ricus Elias van de Koorde
????-



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van de Koorde


De publicatie Stamboom Driessen is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Eduard Driessen, "Stamboom Driessen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-driessen/I61407.php : benaderd 4 februari 2026), "Ricus Elias van de Koorde".