Stamboom Driessen » Jean Henri baron de Baronnanche de Souville

Persoonlijke gegevens Jean Henri baron de Baronnanche de Souville 

  • Beroep: kapitein cavallerie in Pruissische dienst.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 25 april 2020.

Gezin van Jean Henri baron de Baronnanche de Souville

Hij is getrouwd met Rachel Louise de Beaufort.

Zij zijn getrouwd op 2 december 1729 te Wesel, North Rhine-Westphalia, Germany.


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jean Henri baron de Baronnanche de Souville?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Jean Henri baron de Baronnanche de Souville

Jean Henri baron de Baronnanche de Souville
????-

1729

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen


Over de familienaam De Baronnanche de Souville


De publicatie Stamboom Driessen is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Eduard Driessen, "Stamboom Driessen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-driessen/I50499.php : benaderd 15 januari 2026), "Jean Henri baron de Baronnanche de Souville".