Stamboom Driessen » Catharina Hendrina van Weede (1686-1734)

Persoonlijke gegevens Catharina Hendrina van Weede 


Gezin van Catharina Hendrina van Weede

Waarschuwing Let op: Echtgenoot (Hendrik Maurits van Weede) is ook haar neef.

Zij is getrouwd met Hendrik Maurits van Weede.

Zij zijn op 14 augustus 1707 te Utrecht, Gemeente Utrecht, Utrecht, Netherlands in ondertrouw gegaan.

Zij zijn getrouwd in het jaar 1707, zij was toen 20 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Everard van Weede  1711-1750 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Catharina Hendrina van Weede?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Catharina Hendrina van Weede

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Catharina Hendrina van Weede

Catharina Hendrina van Weede
1686-1734

1707

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • Stadhouder Prins Willem III (Huis van Oranje) was van 1672 tot 1702 vorst van Nederland (ook wel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden genoemd)
  • In het jaar 1686: Bron: Wikipedia
    • 2 juni » De Britse Royal Society besluit tot het uitgeven van Principia Mathematica van Sir Isaac Newton.
    • 31 december » De eerste Hugenoten hijsen de zeilen om van Frankrijk naar Kaap de Goede Hoop te varen. Daar zullen ze later de Zuid-Afrikaanse wijnindustrie opstarten met de wijnen die ze op hun reis meenemen.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Weede


De publicatie Stamboom Driessen is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Eduard Driessen, "Stamboom Driessen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-driessen/I226205.php : benaderd 20 januari 2026), "Catharina Hendrina van Weede (1686-1734)".