Stamboom Driessen » Jan Auke Sjoerd Rintje Bonga (1909-1983)

Persoonlijke gegevens Jan Auke Sjoerd Rintje Bonga 


Gezin van Jan Auke Sjoerd Rintje Bonga

(1) Hij is getrouwd met (Niet openbaar).

Zij zijn getrouwd op 8 maart 1955 te Dordrecht, Gemeente Dordrecht, South Holland, Netherlands, hij was toen 46 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)

Het echtpaar is gescheiden 28 maart 1973 te Dordrecht, Gemeente Dordrecht, South Holland, Netherlands.


(2) Hij is getrouwd met Anna Judith van Vierssen Trip.

Zij zijn getrouwd op 24 september 1937 te Groningen, Gemeente Groningen, Province of Groningen, Netherlands, hij was toen 28 jaar oud.

Het echtpaar is gescheiden 1 mei 1953 te Groningen, Gemeente Groningen, Province of Groningen, Netherlands.


(3) Hij is getrouwd met (Niet openbaar).

Zij zijn getrouwd op 26 augustus 1976 te Epe, Gemeente Epe, Gelderland, Netherlands, hij was toen 67 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jan Auke Sjoerd Rintje Bonga?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jan Auke Sjoerd Rintje Bonga

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jan Auke Sjoerd Rintje Bonga

Auke Bonga
1871-????

Jan Auke Sjoerd Rintje Bonga
1909-1983

(1) 1955
(Niet openbaar)
(2) 1937
(3) 1976
(Niet openbaar)

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 1 januari 1909 lag tussen -6,4 °C en 0,4 °C en was gemiddeld -1,5 °C. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1909: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,8 miljoen inwoners.
    • 2 februari » In de Franse krant Le Figaro publiceert de Italiaanse schrijver Filippo Tommasso Marinetti zijn futuristisch manifest: een loflied op de dynamiek van het machinetijdperk.
    • 16 februari » Ernest Shackleton bereikt de magnetische zuidpool.
    • 4 maart » William Howard Taft wordt beëdigd als 27e president van de Verenigde Staten
    • 6 april » De Amerikaanse ontdekkingsreiziger Robert Peary bereikt (vermoedelijk) de Noordpool, samen met Matthew Henson en vier Inuit: Ooqueh, Ootah, Egingwah en Seeglo.
    • 18 april » Jeanne d'Arc wordt in Rome zalig verklaard.
    • 25 juli » Louis Blériot vliegt als eerste Het Kanaal over.
  • De temperatuur op 26 augustus 1976 lag tussen 13,0 °C en 25,3 °C en was gemiddeld 18,5 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 8,6 uur zonneschijn (61%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van vrijdag 11 mei 1973 tot maandag 19 december 1977 was er in Nederland het kabinet Den Uyl met als eerste minister Drs. J.M. den Uyl (PvdA).
  • In het jaar 1976: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 13,7 miljoen inwoners.
    • 18 maart » In het Disneyland Park te Anaheim wordt de attractie Pirates of the Caribbean geopend.
    • 19 juni » Huwelijk van koning Karel XVI Gustaaf van Zweden en Silvia Sommerlath in Stockholm.
    • 28 juni » De PLO kaapt een toestel van Air France onderweg van vliegveld Ben Gurion in Tel Aviv (Israël) naar Parijs (Frankrijk). Na een korte tussenstop in Libië wordt het toestel gedwongen door te vliegen naar Entebbe in Oeganda. Op 4 juli zal de bevrijding, Operatie Entebbe, door het Israëlische leger volgen.
    • 11 september » Barcelona: de catalanistische Assemblea de Catalunya organiseert de eerste legale massabetoging na de dood van dictator Francisco Franco
    • 29 september » In Tbilisi wordt het Dinamo Stadion geopend, de thuisbasis van de Georgische voetbalclub FC Dinamo Tbilisi.
    • 6 december » De Nederlandse oorlogsmisdadiger Pieter Menten wordt nabij Zürich gearresteerd, dankzij het speurwerk van journalist Hans Knoop.
  • De temperatuur op 1 juni 1983 lag tussen 13,8 °C en 25,0 °C en was gemiddeld 19,2 °C. Er was 9,2 mm neerslag gedurende 4,1 uur. Er was 10,8 uur zonneschijn (66%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 4 november 1982 tot maandag 14 juli 1986 was er in Nederland het kabinet Lubbers I met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1983: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 14,3 miljoen inwoners.
    • 1 januari » Door een fusie wordt de toenmalige gemeente Antwerpen fors uitgebreid met zeven randgemeenten (Berchem, Borgerhout, Deurne, Ekeren, Hoboken, Merksem en Wilrijk). De voormalige (rand)gemeenten zijn nu districten binnen de gemeente Antwerpen.
    • 6 januari » Aan de Thais-Cambodjaanse grens worden vluchtelingen beschoten door Vietnamese troepen die het bewind in Phnom Penh steunen.
    • 16 februari » Het Nederlands voetbalelftal verliest met 1-0 van Spanje in de EK-kwalificatiereeks. Drie spelers spelen hun laatste interland voor Oranje: Ruud Krol (83ste), Hugo Hovenkamp (31ste) en John Metgod (21ste).
    • 21 juli » Op het Vostokstation op de Zuidpool wordt een buitentemperatuur gemeten van -89,2 graden Celsius, de laagste buitentemperatuur ooit op aarde vastgesteld.
    • 26 september » Internationale banken, westerse overheden en het IMF bereiken overeenstemming over een lening aan Brazilië van 11 miljard dollar, de grootste lening ooit aan één land toegekend.
    • 14 december » In Bolivia treedt het kabinet af nadat de senaat heeft gedreigd de bezuinigingsmaatregelen te verwerpen.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Bonga

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Bonga.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Bonga.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Bonga (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Driessen is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Eduard Driessen, "Stamboom Driessen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-driessen/I217089.php : benaderd 14 maart 2026), "Jan Auke Sjoerd Rintje Bonga (1909-1983)".