Stamboom Driessen » Ermgard van Wylich

Persoonlijke gegevens Ermgard van Wylich 

  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 16 december 2015.

Gezin van Ermgard van Wylich

Zij is getrouwd met Johan Torck.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. Maria Torck  ????-1654 
  2. Stephania Torck  1623-1702 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Ermgard van Wylich?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Ermgard van Wylich

Ermgard van Wylich


Maria Torck
????-1654

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van Wylich


De publicatie Stamboom Driessen is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Eduard Driessen, "Stamboom Driessen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-driessen/I204684.php : benaderd 22 januari 2026), "Ermgard van Wylich".