Stamboom Driessen » Maria Petronella Alida Kneppers (1913-)

Persoonlijke gegevens Maria Petronella Alida Kneppers 


Gezin van Maria Petronella Alida Kneppers

(1) Zij is getrouwd met Reinout Jan Arent Godert baron van Ittersum.

Zij zijn getrouwd op 3 juli 1956 te Londen, Greater London, England, zij was toen 43 jaar oud.


(2) Zij is getrouwd met (Niet openbaar).

Zij zijn getrouwd

Het echtpaar is gescheiden.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Maria Petronella Alida Kneppers?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Maria Petronella Alida Kneppers

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Maria Petronella Alida Kneppers


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 11 april 1913 lag tussen 0,7 °C en 5,6 °C en was gemiddeld 2,6 °C. Er was 2,4 uur zonneschijn (18%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1913: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,1 miljoen inwoners.
    • 10 april » Oprichting van de Bulgaarse voetbalclub Slavia Sofia.
    • 14 mei » In Haarlem wordt het Frans Hals Museum geopend.
    • 29 juli » Oprichting van de Noorse voetbalclub Vålerenga IF.
    • 24 augustus » Oprichting van de Paraguayaanse voetbalclub Club Rubio Ñú.
    • 31 augustus » Oprichting van de Philips Sport Vereniging (PSV). Voetbal is een van de 19 sporttakken van PSV.
    • 25 oktober » Oprichting van het bisdom Rijsel in Frankrijk, afgesplitst van het aartsbisdom Kamerijk.
  • De temperatuur op 3 juli 1956 lag tussen 11,1 °C en 19,1 °C en was gemiddeld 15,1 °C. Er was 1,3 mm neerslag gedurende 1,2 uur. Er was 2,2 uur zonneschijn (13%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 2 september 1952 tot 13 oktober 1956 was er in Nederland het kabinet Drees II met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
  • Van 13 oktober 1956 tot 22 december 1957 was er in Nederland het kabinet Drees III met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
  • In het jaar 1956: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 10,8 miljoen inwoners.
    • 21 april » De autosnelweg Brussel-Oostende wordt ingehuldigd door Koning Boudewijn.
    • 15 mei » Encycliek Haurietis Aquas van paus Pius XII over de Heilig Hartverering.
    • 15 juni » Technische Universiteit Eindhoven opgericht
    • 26 juli » De Egyptische president Nasser nationaliseert het Suezkanaal, dat tot dan toe onder het beheer van Frankrijk en Engeland viel.
    • 29 oktober » Na geheime besprekingen met Groot-Brittannië en Frankrijk valt Israël de Sinaï binnen.
    • 18 december » Japan treedt toe tot de Verenigde Naties.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Kneppers

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Kneppers.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Kneppers.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Kneppers (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Driessen is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Eduard Driessen, "Stamboom Driessen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-driessen/I189005.php : benaderd 28 januari 2026), "Maria Petronella Alida Kneppers (1913-)".