Stamboom Driessen » Engelbert van Eys

Persoonlijke gegevens Engelbert van Eys 

  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 27 april 2017.

Gezin van Engelbert van Eys

Hij is getrouwd met Jengen Marcel.

Zij zijn getrouwd rond 1620 te Aachen, Regierungsbezirk Köln, North Rhine-Westphalia, Germany.


Kind(eren):

  1. Nicolaas van Eys  1621-1686 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Engelbert van Eys?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Engelbert van Eys

Engelbert van Eys
????-

± 1620

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van Eys

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Van Eys.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Van Eys.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Van Eys (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Driessen is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Eduard Driessen, "Stamboom Driessen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-driessen/I175990.php : benaderd 24 januari 2026), "Engelbert van Eys".