Stamboom Driessen » Willem van de Wint (± 1590-????)

Persoonlijke gegevens Willem van de Wint 

  • Hij is geboren rond 1590.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 18 februari 2017.

Gezin van Willem van de Wint

Hij is getrouwd met Maartje Cornelisdr. ?.

Zij zijn getrouwd rond 1624.


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Willem van de Wint?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Willem van de Wint

Willem van de Wint
± 1590-????

± 1624

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van de Wint


De publicatie Stamboom Driessen is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Eduard Driessen, "Stamboom Driessen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-driessen/I17475.php : benaderd 29 januari 2026), "Willem van de Wint (± 1590-????)".