Stamboom Driessen » Aart Hendrik Willem Oudemans (1926-1991)

Persoonlijke gegevens Aart Hendrik Willem Oudemans 


Gezin van Aart Hendrik Willem Oudemans

(1) Hij is getrouwd met Margaretha van Delden.

Zij zijn getrouwd op 28 maart 1951 te Enschede, Gemeente Enschede, Overijssel, Netherlands, hij was toen 25 jaar oud.


(2) Hij is getrouwd met (Niet openbaar).

Zij zijn getrouwd op 3 april 1969 te Deventer, Gemeente Deventer, Overijssel, Netherlands, hij was toen 43 jaar oud.

Het echtpaar is op 30 september 1977 gescheiden.


(3) Hij is getrouwd met (Niet openbaar).

Zij zijn getrouwd op 28 december 1984 te Deventer, Gemeente Deventer, Overijssel, Netherlands, hij was toen 58 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Aart Hendrik Willem Oudemans?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Aart Hendrik Willem Oudemans

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Aart Hendrik Willem Oudemans


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 23 maart 1926 lag tussen -2,4 °C en 6,5 °C en was gemiddeld 1,6 °C. Er was 10,4 uur zonneschijn (84%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 4 augustus 1925 tot 8 maart 1926 was er in Nederland het kabinet Colijn I met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • In het jaar 1926: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,4 miljoen inwoners.
    • 23 januari » Nederland speelt in Antwerpen zijn eerste officiële hockeyinterland. Tegenstander is België, dat met 2-1 wordt verslagen.
    • 19 februari » Oprichting van de Noorse voetbalclub Sogndal Idrettslag, het latere Sogndal Fotball.
    • 31 mei » Oprichting van het Nationaal park Kruger in Zuid-Afrika.
    • 10 november » In Brussel vindt het kerkelijk huwelijk plaats van de jonge Belgische kroonprins Leopold met de Zweedse prinses Astrid.
    • 25 november » Atatürk verbiedt het dragen van een fez, een traditioneel hoofddeksel, in Turkije.
    • 10 december » Edmund Germer krijgt octrooi op de fluorescentielamp (tl-lamp).
  • De temperatuur op 28 december 1984 lag tussen -1,5 °C en 2,7 °C en was gemiddeld 1,0 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 1,6 uur zonneschijn (21%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 4 november 1982 tot maandag 14 juli 1986 was er in Nederland het kabinet Lubbers I met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1984: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 14,4 miljoen inwoners.
    • 30 mei » In Rome wint Liverpool de Europacup 1 door in de finale thuisploeg AS Roma na strafschoppen te verslaan. Na afloop komt het tot ernstige rellen in de Italiaanse hoofdstad, waarbij 42 mensen gewond raken.
    • 14 juni » Door bomaanslagen op elektriciteitsmasten zit twee derde van de elf miljoen Chilenen tot anderhalf uur zonder elektriciteit. De aanslagen worden opgeëist door de linkse guerrillabeweging Patriottisch Front Manuel Rodriguez.
    • 1 juli » Beëdiging van Richard von Weizsäcker als zesde bondspresident van West-Duitsland.
    • 28 juli » President Ronald Reagan opent in Los Angeles de Olympische Zomerspelen van de XXIIIe Olympiade.
    • 4 augustus » De Republiek Opper-Volta ondergaat een naamsverandering, het heet voortaan Burkina Faso.
    • 6 november » Benoeming van de Australiër Edward Idris Cassidy tot nuntius in Nederland.
  • De temperatuur op 10 mei 1991 lag tussen 5,2 °C en 15,9 °C en was gemiddeld 10,0 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 9,3 uur zonneschijn (60%). Het was licht bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1991: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 15,0 miljoen inwoners.
    • 27 februari » Golfoorlog: Amerikaans president George Bush Sr. zegt dat "Koeweit is bevrijd".
    • 5 mei » Middenvelder Pieter Bijl maakt tegen FC Twente het duizendste doelpunt voor voetbalclub FC Utrecht.
    • 10 juli » De Liefkenshoektunnel ten noorden van Antwerpen onder de Schelde wordt geopend.
    • 16 september » De meest gezochte Boliviaanse cocaïnehandelaar Hugo Rivero Villavicencio geeft zich over aan de autoriteiten, nadat een uitleveringsverdrag tussen Bolivia en de Verenigde Staten voor drugsmisdadigers tijdelijk is opgeschort.
    • 8 oktober » Het parlement van Bangladesh kiest Abdur Rahman Biswas (65) tot president.
    • 29 november » Politieke partijen en leiders van de thuislanden in Zuid-Afrika beginnen met onderhandelingen die moeten leiden tot een nieuwe, non-raciale grondwet.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1923 » Sully Boyar, Amerikaans acteur († 2001)
  • 1925 » Jan Piket, Nederlands hoogleraar fysische geografie en kartografie († 2020)
  • 1926 » Conny van Rietschoten, Nederlands zeezeiler († 2013)
  • 1926 » Marcel Ernzer, Luxemburgs wielrenner († 2003)
  • 1929 » Anne Posthumus , Nederlands componist, militaire kapelmeester, muziekpedagoog en eufoniumspeler († 2004)
  • 1929 » Roger Bannister, Brits atleet en neuroloog († 2018)

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Oudemans

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Oudemans.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Oudemans.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Oudemans (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Driessen is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Eduard Driessen, "Stamboom Driessen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-driessen/I170792.php : benaderd 26 januari 2026), "Aart Hendrik Willem Oudemans (1926-1991)".