Stamboom Driessen » Macharis van Oldenneel (1543-1608)

Persoonlijke gegevens Macharis van Oldenneel 


Gezin van Macharis van Oldenneel

Hij is getrouwd met Arentje Cockman.

Zij zijn getrouwd op 21 augustus 1573 te Deventer, Gemeente Deventer, Overijssel, Netherlands, hij was toen 30 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Henric van Oldenneel  1579-???? 
  2. Aleyda van Oldenneel  1581-± 1662

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Macharis van Oldenneel?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Macharis van Oldenneel

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Macharis van Oldenneel

Macharis van Oldenneel
1543-1608

1573

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • Graaf Filips III (Oostenrijks Huis) was van 1555 tot 1581 vorst van Nederland (ook wel Graafschap Holland genoemd)
  • In het jaar 1573: Bron: Wikipedia
    • 17 april » Slag bij Vlissingen, een zeeslag tijdens de Tachtigjarige Oorlog.
    • 13 juli » Het Beleg van Haarlem eindigt met de overgave van de stad, waarna enkele duizenden soldaten en burgers werden geëxecuteerd. Het beleg geldt als een van de meest beruchte gebeurtenissen uit de Tachtigjarige Oorlog.
    • 23 augustus » Fernando Álvarez de Toledo, beter bekend als de hertog van Alva, arriveert in De Nederlanden.
    • 8 oktober » Alkmaars ontzet, de eerste Nederlandse overwinning gedurende de Tachtigjarige Oorlog.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Oldenneel


De publicatie Stamboom Driessen is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Eduard Driessen, "Stamboom Driessen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-driessen/I167017.php : benaderd 10 januari 2026), "Macharis van Oldenneel (1543-1608)".