Stamboom Driessen » Anna Maria van Ruytenberch in de Broeckhuyzen (????-1706)

Persoonlijke gegevens Anna Maria van Ruytenberch in de Broeckhuyzen 


Gezin van Anna Maria van Ruytenberch in de Broeckhuyzen

Zij is getrouwd met Warnar Franciscus toe Boecop.

Zij zijn getrouwd op 9 mei 1665 te Kampen, Gemeente Kampen, Overijssel, Netherlands.


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Anna Maria van Ruytenberch in de Broeckhuyzen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Anna Maria van Ruytenberch

Anna Maria van Ruytenberch
????-1706

1665

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • Van 1650 tot 1672 kende Nederland (ookwel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden) zijn Eerste Stadhouderloze Tijdperk.
  • In het jaar 1665: Bron: Wikipedia
    • 4 maart » Begin van de Tweede oorlog tussen Nederland en Engeland.
    • 6 maart » Het eerste nummer van de Philosophical Transactions, het tijdschrift van de Royal Society, wordt gepubliceerd.
    • 19 april » Heiligverklaring van Franciscus van Sales (1567-1622), Frans bisschop van Genève, door paus Alexander VII.
    • 12 augustus » In de baai van Bergen begint tijdens de Tweede Engels-Nederlandse Oorlog een zeeslag tussen een Nederlandse retourvloot met een van de rijkste vrachten ooit aan boord en een Engels flottielje van oorlogsschepen.
    • 10 december » Mede op initiatief van raadpensionaris Johan de Witt en luitenant-admiraal Michiel de Ruyter komt het Korps Mariniers tot stand.
  • Van 1702 tot 1747 kende Nederland (ookwel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden) zijn Tweede Stadhouderloze Tijdperk.
  • In het jaar 1706: Bron: Wikipedia
    • 17 mei » Paus Clemens XI creëert twintig nieuwe kardinalen, onder wie de curieprelaat Lorenzo Corsini.
    • 23 mei » De hertog van Marlborough verslaat de Fransen in de Slag bij Ramillies.
    • 7 juni » Paus Clemens XI creëert één nieuwe kardinaal, de Italiaanse nuntius in Portugal Michelangelo dei Conti.

Over de familienaam Van Ruytenberch


De publicatie Stamboom Driessen is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Eduard Driessen, "Stamboom Driessen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-driessen/I167005.php : benaderd 29 januari 2026), "Anna Maria van Ruytenberch in de Broeckhuyzen (????-1706)".