Stamboom Driessen » Aeff Jacobsdr. de Moes (1553-????)

Persoonlijke gegevens Aeff Jacobsdr. de Moes 


Gezin van Aeff Jacobsdr. de Moes

Zij is getrouwd met Jacob Bicker.

Zij zijn getrouwd op 7 januari 1578 te Amsterdam, Gemeente Amsterdam, North Holland, Netherlands, zij was toen 25 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Jacob Bicker  1581-1626 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Aeff Jacobsdr. de Moes?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Aeff Jacobsdr. de Moes

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Aeff Jacobsdr. de Moes

Aeff Jacobsdr. de Moes
1553-????

1578

Jacob Bicker
1555-????

Jacob Bicker
1581-1626

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • Graaf Filips III (Oostenrijks Huis) was van 1555 tot 1581 vorst van Nederland (ook wel Graafschap Holland genoemd)
  • In het jaar 1578: Bron: Wikipedia
    • 31 mei » Toevallige ontdekking van de catacomben van Rome.
    • 2 juli » Martin Frobisher ontdekt Baffineiland.
    • 1 augustus » In het bredere kader van de Tachtigjarige Oorlog vindt te Rijmenam een gewapend treffen plaats tussen Spaanse troepen en een Staats leger o.l.v. Maximiliaan van Bossu. De Spanjaarden delven het onderspit.

Over de familienaam De Moes

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam De Moes.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over De Moes.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam De Moes (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Driessen is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Eduard Driessen, "Stamboom Driessen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-driessen/I166457.php : benaderd 10 januari 2026), "Aeff Jacobsdr. de Moes (1553-????)".